Kokardka w centrum

Ola Ziora

Ostatnie warunki pogodowe nie sprzyjają modowym szaleństwom. Zima, która miała nas odwiedzić wcześniej, ostro daje we znaki i większość z nas myśli o ciepłym odzieniu, aniżeli o byciu fashion star na ulicy. Jednak mały eksperyment jaki ostatnio zastosowałam potrafił całkiem zmienić postać zimnej aury. Kiedy jest zimno i szaro za oknem, czasami dołożenie jednego szalonego elementu może uczynić nasz dzień ciekawszym i weselszym. Moja różowa kokardka wywołała spore zainteresowanie na mieście, pewnie dlatego, że zastąpiła ona szal 😛 a może robienie zdjęć wcześnie rano po prostu zaintrygowało przechodniów. Mimo wszystko prawie nie zmarzłam:P A kokardki uwielbiam:)

Poza tym, już w najbliższą niedzielę swój Finał będzie miała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, którą jako Sumptuastic wspieramy w dwóch miejscach. Dlatego zapraszam Was serdecznie do Jeleniej Góry bądź Dzierżoniowa. Zostało niewiele dni, a ja wciąż szukam pomysłu na kreację, by wystąpić w zimowym plenerze….

ola ziora

ola ziora

ola ziora

ola ziora

ola ziora

ola ziora

ola ziora

ola ziora

płaszcz – Zara

kapelusz – Bershka

leginsy – New Yorker

kokardka – DIY

8 thoughts on “Kokardka w centrum

 1. nie powinno się nosić leginsów gdy się ma tak krzywe nogi. polecam zmienić stylistkę!

  1. Dziękuję za uwagę:) Nóg nie mam idealnych, niestety, ale w leginsach dobrze się czuję i lubię je nosić. Raczej nie przerzucę się na szerokie spodnie:P Pozdrawiam Cię serdecznie

   1. Według mnie Twoje nogi wcale nie są krzywe …
    Ciekawa stylizacja i na pewno warto zwrócić na nią uwagę. 🙂
    Przeglądałam sobie Twojego bloga i jestem pełna podziwu.
    Nic nie jest wymuszone, widać, że podoba Ci się to co masz na sobie.
    Na prawdę zasługujesz na mnóstwo fanów!
    Pozdrawiam. 🙂

 2. Widać zazdrością powiało.
  Moim zdaniem nogi masz bardzo zgrabne i fantastycznie wyglądasz w tych leginsach. A kokardka dodaje stylizacji wyjątkowego charakteru! Pozdrawiam 🙂

 3. Legginsy super, dobrze wyglądają na Tobie, a że nogi komuś się wydają krzywe, to pewnie dlatego, że są bardzo chude, ale wg mnie wygląda to dobrze.
  za to do sweterka mam zastrzeżenia, bo pomimo, że oversizowe, boyfriendowe ciuchy są teraz modne, nie każdemu pasują: Ty masz dosyć chłopięcą górną partię ciała, przez co wydaje się dosyć męska w nim wlaśnie, i na pewno lepiej taki sweterek prezentowałby się na dziewczynie z nieco większym biustem.

Comments are closed.