Koszulowo

Pierwszy post na tym blogu. Aż nie mogę w to uwierzyć, ale udało się mnie wreszcie przekonać  by dzielić się z Wami moimi kreacjami modowymi i tym co tworzę muzycznie.  Będę starała się do Was dotrzeć w różnych stylach. Mam nadzieję, że się Wam spodoba .

ola ziora

A dzisiaj o koszulach. Czy to naprawdę  tzw. MUST HAVE?

Ja uwielbiam koszule. Dopasowane, oversizowe, flanelowe, satynowe, jeansowe, męskie…  wszystkie. Jest to najczęstsza rzecz w mojej garderobie.  Są one tak uniwersalne, że pasują  do wszystkiego.  Zakładając koszulę flanelową do moich „podomowych” dresów, czuję się jakoś bardziej elegancko:)  W zależności od sytuacji  możemy je zapiąć na ostatni guzik, co jest ostatnio bardzo trendy, rozpiąć, związać… Kombinacji jest wiele. Koszula bardzo dobrze czuje się pod sweterkami, kamizelkami, na T-shirtach i właśnie za to je uwielbiam.  Oprócz tego, że z wszystkim można je łączyć,  to jeszcze zawsze wygląda się w nich gustownie:) Dlatego też, na zbliżających się zimowych wyprzedażach radzę Wam zaopatrzyć się w koszule. Jedną, dwie, trzy:P   Może to mało odkrywcze, ale jest to  tak klasyczna i uniwersalna rzecz, która powinna znaleźć się w każdej szafie.  Ja kiedy nie wiem co mam na siebie włożyć, wybieram właśnie koszulę.

Dzisiaj chciałam zaprezentować Wam moją czarną ulubienicę,  której kołnierzyk przyozdobiłam ćwiekami. A do tego dodałam fioletową kokardę:)  niebieski, męski sweter i czarną skórzaną kurteczkę.

OLYMola zioraPUS DIGITAL CAMERA

ola ziora

ola ziora

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

koszula – Mango

leginsy – H&M

botki – H&M

kapelusz – H&M

ramoneska – Stradivarius

torebka – Carry

 *Photos by Monia & Agata*

4 thoughts on “Koszulowo

  1. Cieszę się, że w końcu się przełamałaś :*
    Trzymam kciuki za systematyczność 🙂
    Jak już Kasia napisała wyglądasz rewelacyjnie

Comments are closed.