Lato w mieście

Ola Ziora lato w miescie1

Kochani, po długiej nieobecności w dziale outfitów postanowiłam nadrobić zaległości. Przychodzę do Was z zupełnie nową sesją, która jest początkiem współpracy z bardzo miłą i profesjonalną ekipą fotografów.

Wybrałam zestaw na takie gorączki, jakie nas rozpieszczały przez ostatnie dni. Coś na lato w mieście. A więc elegancko, z odrobiną luzu. Ostatecznie zmieniły to buty, bo wstępnie miały być trampki, które jednak… zgubiły się po drodze… 🙁

Co myślicie o takich krótkich koszulkach? Ja na początku nie byłam przekonana, ale w czasie tych upałów można było pozwolić sobie na małe szaleństwo. Poza tym, myślę że takie bluzki, to absolutny must have tego lata. Czy też nosiłyście takie ? Nie da się nie zauważyć, że aktywny styl życia jest w pełni swojej sławy i coraz częściej widać na ulicach piękne kobiece ciała, dla których z pewnością taki zestaw jest strzałem w dziesiątkę. Lato niestety się kończy… Za oknem już wrześniowa aura. A jakie było Wasze lato? Moje było festiwalowe i pełne niezapomnianych wieczorów, z zespołem, z przyjaciółmi… Uwielbiam ciepłe noce, słońce, wodę, plaże, koncerty w plenerach i strasznie żałuję, że lato jest raz w roku. Buziaki dla Was, 3majcie się ciepło i powstrzymujcie nadchodzącą jesień!

Ola Ziora lato w miescie3

Ola Ziora

Ola Ziora lato w mieście2

Ola Ziora

Ola Ziora lato w mieście4

Ola Ziora

Ola Ziora lato w mieście6

Ola Ziora lato w miescie7

DSC_0025a

Ola Ziora lato w miescie9

Ola Ziora lato w miescie0

Ola Ziora lato w mieście11

Ola Ziora lato w miescie12

Ola Ziora lato w mieście13

8 thoughts on “Lato w mieście

  1. Olu, zacznij coś jeść, bo jesteś już za chuda. Szczupłość jest fajna, ale do pewnego momentu. Twoja figura przypomina obecnie ciało 12-latki. Nie wiem, czy to stres związany z występami spowodował spadek Twojej wagi, ale od pasa w górę wyglądasz „choro”, niezdrowo. Póki co czujesz się dobrze, ale w końcu zacznie Ci dokuczać taki stan.
    Jesteś ładną kobietą, ale według mnie dużo tracisz z urody przez tę swoją nadmierną chudość.

  2. W sumie racja, bardzo szczupła jesteś, ja akurat do szczupłych nie należę (żeby nie było:gruba też nie jestem!), ale mi też nie podoba się akurat figura taka chłopięca. Co prawda biodra masz szersze, ale biustu Ci brak i niech nikt nie mówi, że to taka natura, bo sama mam koleżankę, która miała podobną budowę i gdy nabrała kilku kg, biust się pojawił.
    Co do stylizacji, fajna, szczególnie koszulka, spódniczka akurat 'not my style’, ale Tobie ładnie. Ja bym do tego jeszcze wyprostowała włosy i podwinęła spody tylko, bo takie włosy „rozczochrane” postarzają.

Comments are closed.