Zaklęte rewiry

Zapraszam Was serdecznie na wyjątkowy koncert filmowo-musicalowy, który odbędzie się 20.03.2013,  w magicznym miejscu we Wrocławiu! Koncert podopiecznych Laboratorium Śpiewu i Mowy, którzy wprowadzą Was w niezwykły świat filmów i musicali, będzie odskocznią od tej zmiennej pogody i przemijających między palcami dni.
Każdy z nas ma swoja ulubioną muzykę filmową. Muzyka jest teraz nieodłącznym elementem filmów i ma nam w sposób niepowtarzalny kojarzyć się ze specjalnymi scenami. Ja wielka miłością darzę musicale i filmy muzyczne, pierwsze moje spotkanie z tym gatunkiem to piękna Marilyn Monroe /Pół żartem pół serio, Nie ma jak show, Mężczyźni wolą blondynki/ i utalentowana Barbara Streisand w musicalu Hello Dolly. Są to filmy bardzo inspirujące. Dla mnie trochę jak z innego świata… Polecam Wam równie gorąco soundtracki z filmów Tarantino – mistrzostwo!
Jednak musical Dreamgirls jest moim ulubionym. Wszystkie piosenki znam na pamięć, dlatego chyba nie zaskoczę Was, wybierając na koncert piosenkę właśnie z tego musicalu. Oprócz tego, będę miała okazję wystąpić w duetach… Będzie bardzo ciekawie, dlatego jeszcze raz serdecznie Was zapraszam!
Wrocław, Zaklęte Rewiry, ul. Krakowska 100 godz. 20:00 – wstęp wolny

A jakie są Wasze ulubione piosenki z filmów?