Zawsze jest pora na zmiany

Ola Ziora Jesienne

Witajcie Kochani. Moja aktywność na blogu, jak sami zauważyliście, jest ostatnio mniejsza. Jest to spowodowane wieloma rzeczami, które ostatnio dzieją się w moim życiu. Jest to bardziej niż skomplikowane, dlatego opisywać tego nie będę, ale mogę obiecać, że będziecie moją motywacją do częstszego pisania:) Dzisiaj mam dla Was jesienną inspirację. Spacery w tym okresie są bardzo zdrowe, ale pamiętajmy by ciepło się ubrać … To okres przeziębień, infekcji i musimy być pro-aktywni… Moje życiowe zmiany spowodowały, że bardzo muszę dbać o swoje zdrowie, więc już dziś szukam ciepłej kreacji na zimową scenę. Mam nadzieję, że Wy również dbacie o siebie. Ola.

Ola Ziora

Ola Ziora

Ola Ziora

Ola Ziora

Ola Ziora

Ola Ziora jesiennie

 ola ZioraOla Ziora

Ola Ziora jesiennie

Ola ZioraOla Ziora jesiennie

Ola Ziora

Ola Ziora jesiennie\

Ola Ziora FotoRoman Marzena Matyla

Fotoroman FotoGlinka

7 thoughts on “Zawsze jest pora na zmiany

 1. Olu, czyżbyś była przy nadziei?
  Nie chcę strzelić „faux pas”, ale jeśli tak, to gratulacje ! 🙂

 2. Sweterek z Reserved? Bardzo podobny przynajmniej tam widziałam, ale na zdjęciu u Ciebie wygląda dużo lepiej niż jak oglądałam go w sklepie 🙂 Strasznie cieniutki mi się wydawał, jak go ubierałam, no i prześwitywał, chyba że masz na sobie podkoszulkę?
  Na Tobie prezentuje się super gatunkowo.

  1. Tak, sweterek z Reserved. Nie jest prześwitujący, ale pod spodem mam top. Mnie urzekł kwiatem, ale jest tez bardzo wygodny i super się nosi:) Pozdrawiam

Comments are closed.